Ungdoms-NM med 14 Orion-deltakere

Postet av FIK Orion den 30. Aug 2017


Ungdoms-NM arrangeres i Bergen første helgen i september, og Orion har en tropp på 14 deltakere. Mesterskapet sendes på web-TV og alt om mesterskapet finner du på denne siden; http://umfriidrett2017.no/

Her er oversikten over når våre utøvere skal i aksjon:

Klasse Øvelse Fornavn Etternavn Dag Forsøk Semi Finale
Gutter 15 100 meter Marcus Henriksen Fredag 13:50 15:05 19:50
Gutter 15 100 meter Martin Pettersen Fredag 13:50 15:05 19:50
Gutter 15 100 meter Sindre Østgård Fredag 13:50 15:05 19:50
Gutter 16 Høyde Amund Lillemo Fredag     17:45
Gutter 17 3000 meter Petter Myhr Fredag     16:45
Gutter 18/19 100 meter Emmanuel Odai Quarcoo Fredag 13:15 14:55 19:25
Gutter 18/19 100 meter David Arntsen Grøttå Fredag 13:15 15:55 19:25
Gutter 18/19 400 meter Emmanuel Odai Quarcoo Fredag     16:10
Gutter 18/19 Lengde Donavan Miloss Fredag     16:05
Jenter 15 100 meter Maiken Andreassen Fredag 12:10 14:25 19:45
Jenter 15 100 meter Mia Evensen Fredag 12:10 14:25 19:45
Jenter 18/19 100 meter Tonje Fjellet Kristiansen Fredag 13:35   19:30
Jenter 18/19 100 meter Silje Therese Skyttermoen Fredag 13:35   19:30
Jenter 18/19 100 meter Ingrid Storlien Fredag 13:35   19:30
Jenter 18/19 400 meter Kristin Rosvold Fredag     15:45
Gutter 15 200 meter Marcus Henriksen Lørdag 10:30   SØN11:25
Gutter 15 200 meter Martin Pettersen Lørdag 10:30   SØN11:25
Gutter 15 200 meter Sindre Østgård Lørdag 10:30   SØN11:25
Gutter 15 Spyd Marcus Henriksen Lørdag     17:30
Gutter 16 Kule Amund Lillemo Lørdag     14:30
Gutter 16 Tresteg Amund Lillemo Lørdag     11:35
Gutter 17 2000 meter hinder Petter Myhr Lørdag     18:35
Gutter 18/19 200 meter Emmanuel Odai Quarcoo Lørdag 12:25   SØN11:45
Gutter 18/19 200 meter David Arntsen Grøttå Lørdag 12:25   SØN11:45
Gutter 18/19 Kule Donavan Miloss Lørdag     18:00
Gutter 18/19 Spyd Donavan Miloss Lørdag     14:35
Jenter 15 200 meter Maiken Andreassen Lørdag 10:05   SØN11:20
Jenter 15 Høyde Mia Evensen Lørdag 10:05   SØN11:20
Jenter 15 Lengde Mia Evensen Lørdag 08:45   16:25
Jenter 18/19 200 meter Tonje Fjellet Kristiansen Lørdag 11:30   SØN11:50
Jenter 18/19 200 meter Silje Therese Skyttermoen Lørdag 11:30   SØN11:50
Jenter 18/19 200 meter Kristin Rosvold Lørdag 11:30   SØN11:50
Jenter 18/19 200 meter Ingrid Storlien Lørdag 11:30   SØN11:50
Jenter 18/19 Spyd Tonje Fjellet Kristiansen Lørdag     13:45
Gutter 16 Lengde Amund Lillemo Søndag     11:30
Gutter 17 800 meter Petter Myhr Søndag     10:15
Gutter 15-16 1000 meter stafett     Søndag     13:40
Jenter 17-19 1000 meter stafett     Søndag     13:55





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.