Ungdoms-NM med 14 Orion-deltakere

Postet av FIK Orion den 30. Aug 2017


Ungdoms-NM arrangeres i Bergen første helgen i september, og Orion har en tropp på 14 deltakere. Mesterskapet sendes på web-TV og alt om mesterskapet finner du på denne siden; http://umfriidrett2017.no/

Her er oversikten over når våre utøvere skal i aksjon:

KlasseØvelseFornavnEtternavnDagForsøkSemiFinale
Gutter 15100 meterMarcusHenriksenFredag13:5015:0519:50
Gutter 15100 meterMartinPettersenFredag13:5015:0519:50
Gutter 15100 meterSindreØstgårdFredag13:5015:0519:50
Gutter 16HøydeAmundLillemoFredag  17:45
Gutter 173000 meterPetterMyhrFredag  16:45
Gutter 18/19100 meterEmmanuel OdaiQuarcooFredag13:1514:5519:25
Gutter 18/19100 meterDavid ArntsenGrøttåFredag13:1515:5519:25
Gutter 18/19400 meterEmmanuel OdaiQuarcooFredag  16:10
Gutter 18/19LengdeDonavanMilossFredag  16:05
Jenter 15100 meterMaikenAndreassenFredag12:1014:2519:45
Jenter 15100 meterMiaEvensenFredag12:1014:2519:45
Jenter 18/19100 meterTonje FjelletKristiansenFredag13:35 19:30
Jenter 18/19100 meterSilje ThereseSkyttermoenFredag13:35 19:30
Jenter 18/19100 meterIngridStorlienFredag13:35 19:30
Jenter 18/19400 meterKristinRosvoldFredag  15:45
Gutter 15200 meterMarcusHenriksenLørdag10:30 SØN11:25
Gutter 15200 meterMartinPettersenLørdag10:30 SØN11:25
Gutter 15200 meterSindreØstgårdLørdag10:30 SØN11:25
Gutter 15SpydMarcusHenriksenLørdag  17:30
Gutter 16KuleAmundLillemoLørdag  14:30
Gutter 16TrestegAmundLillemoLørdag  11:35
Gutter 172000 meter hinderPetterMyhrLørdag  18:35
Gutter 18/19200 meterEmmanuel OdaiQuarcooLørdag12:25 SØN11:45
Gutter 18/19200 meterDavid ArntsenGrøttåLørdag12:25 SØN11:45
Gutter 18/19KuleDonavanMilossLørdag  18:00
Gutter 18/19SpydDonavanMilossLørdag  14:35
Jenter 15200 meterMaikenAndreassenLørdag10:05 SØN11:20
Jenter 15HøydeMiaEvensenLørdag10:05 SØN11:20
Jenter 15LengdeMiaEvensenLørdag08:45 16:25
Jenter 18/19200 meterTonje FjelletKristiansenLørdag11:30 SØN11:50
Jenter 18/19200 meterSilje ThereseSkyttermoenLørdag11:30 SØN11:50
Jenter 18/19200 meterKristinRosvoldLørdag11:30 SØN11:50
Jenter 18/19200 meterIngridStorlienLørdag11:30 SØN11:50
Jenter 18/19SpydTonje FjelletKristiansenLørdag  13:45
Gutter 16LengdeAmundLillemoSøndag  11:30
Gutter 17800 meterPetterMyhrSøndag  10:15
Gutter 15-161000 meter stafett  Søndag  13:40
Jenter 17-191000 meter stafett  Søndag  13:55



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline