Stor Orion-tropp til junior-NM på Brandbu

Postet av FIK Orion den 4. Aug 2016

Hele 17 utøvere fra Orion er påmeldt til årets norgesmesterskap for junior. Dette er tre flere enn i fjor, der klubben ble historiske med fire gull, en sølv og tre bronsemedaljer. (Bildet er fra 2015 der begge våre stafettlag fikk gull). Flere av våre utøvere må sies å være glohete medaljekandidater. Våre fremste medaljehåp er nok guttene Sigurd Ruud Skjeseth, Jonathan Quarcoo, Øystein Klareng, Petter Myhr og Even Brøndbo Dahl.

Mesterskapet arrangeres på Brandbu og alt om mesterskapet finner du her........

Her er oversikt over når våre utøvere skal i aksjon.

Klasse Øvelse Fornavn Etternavn Dato Forsøk Mellomheat Semifinale Finale
Kvinner u20 100 meter Tonje Fjellet Kristiansen Fredag 10:30 11:55 15:15
Kvinner u20 100 meter Rikke Hauan Fredag 10:30 11:55 15:15
Kvinner u20 100 meter Helene Lillebakken Fredag 10:30 11:55 15:15
Kvinner u20 100 meter Ingrid Storlien Fredag 10:30 11:55 15:15
Menn u20 100 meter Emmanuel Odai Quarcoo Fredag 11:05 12:05 15:20
Kvinner u23 100 meter Karen Leonila Clemente Skancke Fredag 11:35 15:25
Menn u23 100 meter Øystein Klareng Fredag 11:45 15:30
Menn u23 100 meter Jonathan Tetteh Quarcoo Fredag 11:45 15:30
Menn u20 1500 meter Ole Flatebø Fredag 12:55 Lørdag
Menn u23 1500 meter Sigurd Ruud Skjeseth Fredag 13:15 Lørdag
Menn u23 1500 meter Even Brøndbo Dahl Fredag 13:15 Lørdag
Menn u20 3000 hinder Petter Myhr Fredag 16:15
Kvinner u20 400 meter Kristin Rosvold Fredag 13:40 Lørdag
Kvinner u20 400 meter Victoria Skøtt Dahl Fredag 13:40 Lørdag
Kvinner u20 400 meter Ingeborg Bjertnes Mellum Fredag 13:40 Lørdag
Menn u23 Lengde Haakon Gaukerud Høye Fredag 17:30
Menn u20 400 meter Emmanuel Odai Quarcoo Fredag 14:10 Lørdag
Kvinner u20 200 meter Tonje Fjellet Kristiansen Lørdag 10:30 14:40 18:00 Søndag
Kvinner u20 200 meter Rikke Hauan Lørdag 10:30 14:40 18:00 Søndag
Kvinner u20 200 meter Helene Lillebakken Lørdag 10:30 14:40 18:00 Søndag
Kvinner u20 200 meter Kristin Rosvold Lørdag 10:30 14:40 18:00 Søndag
Kvinner u20 200 meter Victoria Skøtt Dahl Lørdag 10:30 14:40 18:00 Søndag
Kvinner u20 200 meter Ingrid Storlien Lørdag 10:30 14:40 18:00 Søndag
Kvinner u20 200 meter Ingeborg Bjertnes Mellum Lørdag 10:30 14:40 18:00 Søndag
Menn u20 200 meter Emmanuel Odai Quarcoo Lørdag 11:20 18:10 Søndag
Kvinner u23 200 meter Karen Leonila Clemente Skancke Lørdag 12:05 Søndag
Menn u23 200 meter Øystein Klareng Lørdag 12:20 Søndag
Menn u23 200 meter Jonathan Tetteh Quarcoo Lørdag 12:20 Søndag
Kvinner u20 400 meter Kristin Rosvold Lørdag 15:15
Kvinner u20 400 meter Victoria Skøtt Dahl Lørdag 15:15
Kvinner u20 400 meter Ingeborg Bjertnes Mellum Lørdag 15:15
Menn u20 400 meter Emmanuel Odai Quarcoo Lørdag 15:20
Menn u20 1500 meter Ole Flatebø Lørdag 16:00
Menn u23 1500 meter Sigurd Ruud Skjeseth Lørdag 16:20
Menn u23 1500 meter Even Brøndbo Dahl Lørdag 16:20
Kvinner u20 200 meter Tonje Fjellet Kristiansen Søndag 12:00
Kvinner u20 200 meter Rikke Hauan Søndag 12:00
Kvinner u20 200 meter Helene Lillebakken Søndag 12:00
Kvinner u20 200 meter Kristin Rosvold Søndag 12:00
Kvinner u20 200 meter Victoria Skøtt Dahl Søndag 12:00
Kvinner u20 200 meter Ingrid Storlien Søndag 12:00
Kvinner u20 200 meter Ingeborg Bjertnes Mellum Søndag 12:00
Menn u20 200 meter Emmanuel Odai Quarcoo Søndag 12:05
Kvinner u23 200 meter Karen Leonila Clemente Skancke Søndag 12:10
Menn u23 200 meter Øystein Klareng Søndag 12:15
Menn u23 200 meter Jonathan Tetteh Quarcoo Søndag 12:15
Menn u20 5000 meter Ole Flatebø Søndag 14:25
Menn u20 5000 meter Petter Myhr Søndag 14:25
Menn u23 5000 meter Sigurd Ruud Skjeseth Søndag 14:45
Menn u23 5000 meter Even Brøndbo Dahl Søndag 14:45
Kvinner u20 Stafett Søndag 15:10
Kvinner u23 Stafett Søndag 16:00
Menn u23 Stafett Søndag 16:10



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.