Velkommen til Veidekkelekene

Postet av FIK Orion den 13. Jun 2016

Foto: Hans Bjørner Doseth

Lillehammer IF, FIK Orion og Moelven IL ønsker alle friidrettsvenner velkommen til Stampesletta. Som medarrangør i Veidekkelekene har Orion en stor dugnadsgjeng på plass fra 16. til 19. juni. Alle skal ha fått egen mail med funksjonærinnkalling, men for sikkerhets skyld ber vi deg sjekke disse listene som ligger her.

Her er oversikten over utøvere som er påmeldt til stevnet. Det er fortsatt mulig med etteranmeldinger

Klasse Øvelse Dag Kl. Finale Fornavn Etternavn
Gutter 14 200 meter Torsdag 18.35 Kasper Aune Dahl
Menn senior Lengde Fredag 17:15 Haakon Gaukerud Høye
Jenter 15 200 meter Fredag 17:45 Josephine Skøtt Dahl
Jenter 17 200 meter Fredag 18:50 Tonje Fjellet Kristiansen
Jenter 17 200 meter Fredag 18:50 Ingrid Storlien
Gutter 18/19 Lengde Fredag 19:00 Sigurd Kjendlie
Gutter 17 200 meter Fredag 19:05 David Arntsen Grøttå
Gutter 17 200 meter Fredag 19:05 Kasper Kampmann Johansen
Jenter 18/19 200 meter Fredag 19:15 Rikke Hauan
Jenter 18/19 200 meter Fredag 19:15 Ingeborg Bjertnes Mellum
Jenter 18/19 200 meter Fredag 19:15 Kristin Rosvold
Jenter 18/19 200 meter Fredag 19:15 Helene Lillebakken
Menn senior 200 meter Fredag 19:35 Øystein Klareng
Menn senior 200 meter Fredag 19:35 Jonathan Tetteh Quarcoo
Kvinner senior 200 meter Fredag 20:00 Karen Leonila Clemente Skancke
Gutter 18/19 200 meter Fredag 20:15 Emmanuel Odai Quarcoo
Menn senior Spyd Lørdag 13:20 Birger Søyland
Gutter 15 år 400 meter Lørdag 13:45 Mads Fraurud
Gutter 15 Lengde Lørdag 14:15 Amund Lillemo
Gutter 18/19 400 meter Lørdag 14:15 Emmanuel Odai Quarcoo
Jenter 18/19 400 meter Lørdag 14:50 Victoria Skøtt Dahl
Jenter 18/19 400 meter Lørdag 14:50 Ingeborg Bjertnes Mellum
Jenter 18/19 400 meter Lørdag 14:50 Kristin Rosvold
Gutter 15 Spyd Lørdag 15:50 Amund Lillemo
Gutter 14 Diskos Søndag 10:00 Marcus Henriksen
Gutter 15 Kule Søndag 10:00 Amund Lillemo
Jenter 17 Spyd Søndag 11:05 Tonje Fjellet Kristiansen
Gutter 15 Høyde Søndag 11:15 Amund Lillemo
Gutter 15 år 800 meter Søndag 11:50 Mads Fraurud
Gutter 18/19 Kule Søndag 12:05 Paul Idsø
Jenter 17 100 meter Søndag 12:45 16:45 Tonje Fjellet Kristiansen
Jenter 17 100 meter Søndag 12:45 17:05 Ingrid Storlien
Jenter 15 100 meter Søndag 13:00 16:25 Josephine Skøtt Dahl
Gutter 14 100 meter Søndag 13:20 16:30 Kasper Aune Dahl
Gutter 17 100 meter Søndag 13:30 David Arntsen Grøttå
Gutter 17 100 meter Søndag 13:30 16:50 Kasper Kampmann Johansen
Gutter 15 100 meter Søndag 13:40 16:35 Amund Lillemo
Gutter 14 Spyd Søndag 15:00 Marcus Henriksen
Gutter 18/19 100 meter Søndag 15:00 17:05 Paul Idsø
Gutter 18/19 100 meter Søndag 15:00 17:05 Emmanuel Odai Quarcoo
Kvinner senior 100 meter Søndag 15:00 17:20 Karen Leonila Clemente Skancke
Menn senior 100 meter Søndag 15:20 17:30 Øystein Klareng
Menn senior 100 meter Søndag 15:20 17:30 Jonathan Tetteh Quarcoo
Jenter 18/19 100 meter Søndag 15:35 17:00 Rikke Hauan
Jenter 18/19 100 meter Søndag 15:35 17:00 Helene Lillebakken



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline